• 021-88506754
  • 021-88536716
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • شنبه تا چهارشنبه از 09:00 تا 17:30
کدام مشاغل به CRM نیاز دارند؟

کدام مشاغل به CRM نیاز دارند؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کسب و کارهای امروزی که دارای پیچیدگی‌ها، شلوغی‌ها و تعداد مشتریان بالا هستند، برای نظم دادن امور، ارتباط راحت‌تر با مشتریان و یکپارچگی و تمرکز بیشتر اطلاعات، از سیستم CRM بهره‌مند می‌شوند. بطور کلی تمامی کسب و کار ها به این سیستم نیازمند اند و با توجه به بحث رقابت بین شرکت ها و سازمان ها، همگی بدنبال یک نرم افزار سی آر ام جهت بهبود ارتباط با مشتری و مدیریت فروش و بازاریابی خود هستند، اما اگر بطور کلی بخواهیم به مهم ترین مشاغلی که به سی آر ام نیاز دارند اشاره کنیم، شرکت ها با خدمات حرفه ای و تیم گسترده، تولید کننده ها و شرکت های حمایتی یا B2B جزو مشاغلی اند که بطور حتم نیازمند یک سیستم سی آر ام اند و بدون آن نمیتوان پیشرفتی در کسب و کارشان در نظر گرفت.

شرکت ها با خدمات حرفه ای و تیم گسترده

جهان به سرعت درحال تغییر است و کسب و کارهای سنتی به سمت مدرن شدن حرکت می‌کنند و روز به روز تعداد شرکت ها با خدمات حرفه ای و تیم گسترده افزوده میشود که برای این شرکت ها چیزی ارزشمند تر از ارتباط درست و مناسب با مشتریان و همکاران نمیباشد. در این شرکت ها مراحل بازاریابی اگر به ‌صورت اصولی انجام شوند احتمال فروش موفق محصول یا خدمت بیشتر می‌شود و مدیریت ارتباط با مشتری هم سبب جذب مشتریان جدید  و هم سبب نگه داشتن مشتریان فعلی و تبدیل آن ها به مشتریان دائمی میشود. در واقع روابط دیرینه برای یک شرکت یا سازمان میتواند فرصت های جدیدی برای فروش بیشتر ایجاد کند و نظرات مثبت هر مشتری به شرکت و خدمات شما ارزش و اعتبار میبخشد. 

تولید کننده ها

تامین کننده یا تولید کننده رکن خیلی مهمی است و اگر امور آن بدرستی انجام نشود میتواند شما را از بازار عقب بیاندازد. داشتن شرایط ایده‌ آل میتواند به تولید کننده ها کمک کند تا بتوانند خیلی سریع مشتریانشان را متقاعد کنند که از آنها خرید کنند. سیستم CRM عملکرد و برنامه هایی ارائه میدهد تا موفقیت را در فرایند تولید تضمین کند. افزایش فروش و سود دهی برای تولید کنندگان از پیامد های خوشایند اجرای این سیستم میباشد و در واقع مهم ترین خواسته و هدف هر سازمان و شرکتی هم همین، افزایش فروش و سوددهی میباشد.

شرکت‌های تجارت به تجارت یا B2B

شرکت‌های B2B شرکت‌های حمایتی هستند که چیزهایی را که مشاغل دیگر نیاز به فعالیت و رشد دارند ارائه می‌دهند. تجارت به تجارت یا فروشنده به فروشنده در واقع بیان‌گر مبادلاتی است که بین دو شرکت انجام می‌شود. شرکت‌های B2B در هر صنعت وجود دارد و اغلب باید دوره های پیچیده فروش را طی کنند چرا که بازاریابی و مارک گذاری محصولات یا خدمات B2B نیاز به یک رویکرد منحصر به فرد دارد و هدف یک مشتری نیست بلکه یک شرکت دیگر است. یعنی مشتری این شرکت ها مشاغلی هستند که نیاز های پیچیده ای دارند و ارتباطات بین این دو شرکت باعث طولانی تر شدن و دشوار تر شدن چرخه فروش میشود که 100 درصد به یک سیستم CRM جهت سازمان دهی آن، نیاز است.

تیم مجرب و حرفه ای پرسام در خصوص نیاز شما به نرم افزار سی آر ام کمک خواهد کرد و بهترین و مناسب ترین خدمات را، مطابق با نوع کسب و کارتان ارائه خواهد داد و تجربه فروش موفق را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

جهت اطلاعات تکمیلی در خصوص نرم افزار Microsoft dynamics 365 CE  و مطالعه ویژگی ها و قابلیت های کلیدی و منحصر بفرد آن میتوانید به صفحه دانلود مراجعه کنید:

دانلود نرم افزار Microsoft dynamics 365 CE 


© 2020 شرکت پرسام. کلیه حقوق برای شرکت ویستا سیستم پرسام محفوظ است.