• 021-88506754
  • 021-88536716
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • شنبه تا چهارشنبه از 09:00 تا 17:30

مشاوره و تحلیل

Image

شرکت پرسام با داشتن کارشناسان با سابقه در  زمینه تحلیل، طراحی سیستم و پیاده‌سازی نرم افزار Microsoft Dynamics CRM در بیش از400 سازمان، می تواند تحلیل نیاز ها و مشاوره را قبل از پیاده سازی به منظور ارائه راه حل مناسب جهت انتخاب نرم افزار را برای شرکت ها انجام دهد و در تهیه مستندات تحلیل، سازمان مربوطه را کمک و یا مستندات تحلیل و طراحی مورد نیاز را برای سازمان مربوطه تهیه کند.

Image

آموزش

Image

شرکت پرسام با داشتن کارشناسان با سابقه، در زمینه آموزش، تدریس و پیاده سازی، می تواند آموزش های مورد نیاز برای کار با نرم افزار Microsoft Dynamics CRM365 در سه سطح پایه، پیشرفته وحرفه ای به مشتریان سازمان ارائه دهد وکمک به رفع اشکالات احتمالی به منظور انتقال تکنولوژی به مشتریان را به صورت کامل انجام و پشتیبانی نماید

پیاده سازی تخصصی

یکی از نگرانی بزرگ سازمان ها، ارتباط نرم افزار Microsoft Dynamics CRM با سایر سیستم های موجود درسازمان می باشد. که شرکت پرسام به علت سابقه بالا در SYNC اطلاعات با سایر سیستم ها و نرم افزار Microsoft Dynamics CRM365 می تواند به بهترین نحو به صورت آنلاین یا آفلاین مشاوره لازم به منظور انجام این درخواست را انجام دهد.از آنجایی که نرم افزار Microsoft Dynamics CRM  یک نرم افزار جدید می باشد می تواند با تمامی سیستم هایی که Web Service را پشتیبانی می کنند ارتباط برقرار کند.

نحوه انجام این پروسه و آشنایی با تکنولوژی انجام آن شرکت پرسام می تواند درجلسات برنامه نویسی حرفه ای این انتقال دانش را انجام دهد.این امر نقطه عطفی است که شرکت پرسام را از سایر رقبا متمایز می کند.

پشتیبانی

Image

یکی از اهدف اصلی شرکت پرسام، همواره تلاش بیوقفه برای بهبود مستمر کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان در راستای افزایش رضایت‌مندی آنان میباشد. تعدد و تنوع دامنه فعالیت مشتریان ما باعث شده مجموعه‌ای از فرآیندها و تجربه‌های حرفه‌ای از کسب‌‌وکارهای گوناگون، در اختیار ما قرار گیرد.

Image

Flex

شرکت پرسام با داشتن کادر مجرب و با تجربه در زمینه پیاده سازی بیش از 200 پروژه پیاده سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در پروژه های مختلف  و تسلط بر دانش روز کار خود را آغاز کرده است. این شرکت با پرسنلی با میانگین سنی 30  مشغول به فعالیت می‌باشد.

عضویت در خبرنامه

© 2020 شرکت پرسام. کلیه حقوق برای شرکت ویستا سیستم پرسام محفوظ است.